NASZ ZESPÓŁ

Dr Piotr Gett

Nazywam się Piotr Gett i jestem lekarzem stomatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Stomatologia jest moją pasją, którą odziedzliczyłem po rodzicach: oboje są stomatologami i to po nich przejąłem praktykę, którą dalej rozwijam na najwyższym poziomie.

Jestem członkiem założycielem Polskiego Towarzszystwa Endodontycznego (PTE), należę też do Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej (PSSM) oraz Międzynarodowego Zespołu Impalntologicznego ITI.

W 2006 roku zająłem 4 miejsce w Poznańskim Rankingu lekarzy stomatologów.

Lekarz dentysta Karolina Radzicka-Kujawska

Jest absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Zajmuje się głównie zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej wykonywanymi przy użyciu mikroskopu. Stale doskonali swoje umiejętności zarówno praktyczne jak i teoretyczne, pogłębiając swoją wiedzę w różnych dziedzinach stomatologii poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Miłośniczka pracy w powiększeniu- wszystkie procedury stomatologiczne przeprowadza z użyciem mikroskopu stomatologicznego oraz koferdamu. Dodatkowo ukończyła kursy z mezoterapii igłowej mezokoktajlami oraz osoczem bogatopłytkowym, a także z podawania toksyny botulinowej w zabiegach medycyny estetycznej.

Pacjenci cenią ją za perfekcję w działaniu, bezbolesne leczenie oraz indywidualne podejście i empatię.

Lekarz dentysta Adriana Grochowska-Turbańska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest empatyczną i zawsze uśmiechniętą miłośniczką pracy pod mikroskopem. Uwielbia to co robi, co można zauważyć po sercu wkładanym w dokładność i precyzję swojej pracy. Dba o miłą atmosferę w gabinecie i dobrą komunikację z Pacjentem.

Zależy jej, aby każdy Pacjent czuł się dobrze i aby zrozumiał potrzebę i proces przeprowadzanego przez nią zabiegu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i rozszerza je o różnorodne dziedziny stomatologii tj. ortodoncja, chirurgia czy pedodoncja.

higienistka Maria

Higienistka Stomatologiczna Maria Gett

Dyplowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy wykonuje zabiegi profilaktyczne, prozdrowotne, a także instruktaże higieny jamy ustnej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, webinarach. Pracuje na najwyższym poziomie i na najwyższej klasy sprzętach. Wciąż wprowadza nowości, które znacznie podnoszą jakość i komfort wykonywanych zabiegów. Stosuje higienizację wg protokołu GBT (Guided Biofilm Therapy). Jest empatyczna, zawsze chętna do pomocy swoim pacjentom, ma duże poczucie humoru dlatego zabiegi, które wykonuje przebiegają w miłej i wesołej atmosferze.

Asystentka Agata

Profesjonalna asystentka z zawodu i z zamiłowania. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i umiejętności. Odpowiedzialna, życzliwa,ciepła i kulturalna. Młoda,sympatyczna osoba swoim uśmiechem zawsze wprowadza miłą atmosferę. Pacjenci czują się "zaopiekowani" i darzą ją dużym zaufaniem.

Szefowa Iwona

Nasz niezastąpiony menedżer. Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.Nasz nie zastąpiony menedżer.