HIGIENIZACJA

W związku z tym, że od wielu lat zajmuję się leczeniem parodontozy, wiem jak niekorzystny wpływ na nasz cały organizm mają chore dziąsła i zęby. Badania udowodniły również współzależność miedzy słabą higieną jamy ustnej, a GROŹNYMI NOWOTWORAMI !!!

Regularne, profesjonalne oczyszczanie zębów ze złogów nazębnych jest jednym z podstawowych zabiegów w stomatologii. Te zabiegi profilaktyczne znacząco zmniejszają ryzyko powstawania próchnicy, parodontozy i nowotworów jamy ustnej.

Dlatego w mojej praktyce kładę duży nacisk na prawidłową higienę całej jamy ustnej pacjentów. Pomaga mi w tym dyplomowana higienistka stomatologiczna, która zajmuje się szeroko pojętą higienizacją. Uczy jak dbać o zęby, dziąsła udzielając profesjonalnych instruktarzy szczotkowania. Dobiera indywidualnie szczotki, pasty, płyny, instrumenty i urządzenia do domowej higieny. Doradza odpowiednią dietę żywieniową. Wykonuje zabiegi skalingu (usuwania kamienia), piaskowania, polerowania, fluoryzacji kontaktowej, lakowania bruzd i lakierowania zębów. Zajmuje się również laserowym wybielaniem zębów.

Regularne kontrole i zabiegi profilaktyczne pozwolą, w myśl dewizy mojego gabinetu, zachować WŁASNE ZĘBY NA CAŁE ŻYCIE !


 


62-030 LUBOŃ
ul. Fabryczna 48 A
- - TRASA - -


tel. kom. +48 602 324 312


Wizyty po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © ENDOPROTETYKA 2016

Projekt i wykonanie TKNET & EMKA-design.pl